Opolski serwis internetowy
Menu Główne
Strona Główna Newsy WebCzat Forum Katalog Stron Pobieranie Kontakt Gry Online Kto jest Online Przepisy Kulinarne Bazar
Licznik Odwiedzin
Informacje
Administratorzy
<font color=brown><b>Offline</b></font> Menago Pomimo, że Administratorzy i moderatorzy podejmą starania, mające na celu jak najszybsze usuwanie wszelkich materiałów, uznawanych za obraźliwe, nie jest możliwe przeczytanie i stałe kontrolowanie każdej wiadomości.
Dlatego musisz przyjąć do wiadomości, że zawartość każdego postu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie Administratorów, Moderatorów, czy Webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.
Zgadzasz się nie dokonywać wpisów obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby, ani zamieszczać innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego serwisu mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili, jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.
Musisz przyjąć do wiadomości, że tworzenie wielu kont przez tego samego użytkownika nie jest dozwolone. W przypadku wykrycia takiej sytuacji użytkownik i wszystkie jego konta zostaną usunięte.
Skrypt tego serwisu wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Rejestrując konto w naszym serwisie zgadzasz się na te warunki!
Login
Login
Hasło

Zarejestrować?
Zapomniałeś Hasła?
Co nowego?
 Nowe: D  W  T 

Brak nowych w ostatnim tygodniu
Kalendarz
Listopad 2021
PoWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nowości na Stronie
- Strona wygenerowana w 0.08 Sekund | 72 Zapytania | 117 Załadowane pliki: 818.36 KB | Surowy HTML: 37.52 KB -